Blog

marin gestalt x10 marin bikes gravel mictoshift advent marin bikes

„Tak abstrakcyjnego napędu nie spotkasz w żadnym rowerze gravelowym” – odważne stwierdzenie, można by pomyśleć. Początkowo można było przypuszczać, że product managerowie Marina pojechali po bandzie i chcieli zobaczyć, czy to w ogóle będzie chciało działać. I jak się okazuje – działa i to zaskakująco precyzyjnie.

Czytaj dalej

Marin Eldridge Grade 1 2022 rekreacyjny rower terenowy marin bikes motor-land

W czasach coraz dłuższych rowerów o fantastycznych właściwościach zjazdowych osoba szukająca roweru górskiego do codziennej jazdy może czuć się pogubiona. W końcu Polska w 91% to płaski kraj, w którym gór jest naprawdę mało, a rowery górskie kupuje się zazwyczaj do jazdy po okolicznych lasach, wsiach i łąkach. I czy do tego potrzebny nam jest rower o wyczynowej geometrii tzw. progresywnej

Czytaj dalej

Międzynarodowa akcja serwisowa Marin Bikes na wymianę suportów w określonych rowerach 1

Marin przywołuje 20 modeli hardtaila sprzedanych między sierpniem 2020 r. a kwietniem 2021 r. z powodu problemów z suportem.

Czytaj dalej

Rowery crossowe Marin San Rafael i San Anselmo 2

W polskich sklepach segment rowerów crossowych stanowi niebywały trzon sprzedaży. Wszystko za sprawą ich ponadczasowej uniwersalności, która od razu rzuca się w oczy. Praktycznie każdy widząc taki rower od razu wie do czego może on służyć: jazda po leśnych i szutrowych drogach oraz po mieście w rekreacyjnym stylu. Żadnego ścigania, żadnych wyczynowych podjazdów – po prostu pokonywanie kilometrów z uśmiechem na twarzy. Czy może być lepsza definicja dla hasła MADE FOR FUN?

Czytaj dalej

Charakterystyka zawieszenia MultiTrac w rowerach Marin Bikes | Anti-rise | Anti-squat 3

Marin w sezonie 2017 wsadził kij w mrowisko. Do hermetycznego świata rowerów zawieszonych w cenach przekraczających 10 000zł wprowadził rower Hawk Hill, który na tamte czasy kosztował niecałe 6000 zł. A to była tylko przygrywka, do wprowadzenia w kolejnych sezonach bardzo szerokiej gamy takich rowerów, we wszystkich rozmiarach kół i różnym skoku. Każdy z nich oparty jest o taki sam rodzaj zawieszenia – MultiTrac.

Czytaj dalej

Benelli Week 2021 – wspaniała okazja do celebrowania 110. Rocznicy powstania Benelli! 4

Benelli Week 2021 – wspaniała okazja do celebrowania 110. Rocznicy powstania marki Benelli! Od 13 do 19 września 2021 odbędzie się w Pesaro Benelli Week 2021 – impreza organizowana cyklicznie przez Benelli, upamiętniająca legendę marki oraz jej wiernych fanów.

Czytaj dalej

agility 16+ 50 125 skuter motorower kymco motor-land

W świecie skuterów, Kymco odgrywa kluczową rolę. O tym producencie z Tajwanu powiedziano już wiele oraz wiele napisano. W szerokiej gamie, oferowanych przez Kymco pojazdów, prym wiodą skutery. Wśród nich hitem sprzedaży jest Kymco Agility 16+ w wersji 50, jak i 125 cm3. Są to wersje bliźniacze jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, a różnią się jedynie pojemnością silnika. Który z nich wybrać? Który jest idealny dla Ciebie? Zapoznaj się z poniższym tekstem i zdecyduj sam!

Czytaj dalej

marin dsx

MARIN DSX – Gravel z płaską kierownicą czy jednak sztywne MTB? Echo po hejcie jaki poleciał ze strony gravelowych purystów w kierunku DSX’a jeszcze nie umilkło. By nie traktować tego roweru jako prowokację przyjrzyjmy się tej konstrukcji z bliska i zastanówmy się czym on tak naprawdę jest: fitnessem, gravelem z płaską kierownicą, a może powrotem do korzeni kolarstwa MTB?

Czytaj dalej

team marin rower mtb motor-land marin bikes

A gdyby tak rzucić wszystko i pojechać w góry? Ale tak na cały dzień i zaliczyć te szczyty, które dotychczas pokonywane były w butach turystycznych. Albo lepiej – wyskoczyć na kilka dni, na ultramaraton rowerowy i zresetować swój mózg pokonując ciągiem kilkaset kilometrów? Nasi dzisiejsi goście, z którymi porozmawiałem czynią jedno i drugie za pośrednictwem Team Marin’a.

Czytaj dalej

Żywa legenda – Marin Four Corners rower marin bikes rowery

Być może tego nie wiesz, ale Polska jest największym dystrybutorem modelu Marin Four Corners na całym świecie. Może pierwsze zdanie nie zabrzmiało na tyle dobitnie, więc to ujmę w taki sposób: W Polsce sprzedaje się więcej Four Cornersów w ciągu roku niż w całych Stanach Zjednoczonych. Czy to oznacza, że wszyscy Polacy tak bardzo pokochali turystykę rowerową? Chyba podłoże tego boomu jest inne.

Czytaj dalej

10/47