Blog

livewire strategiczna wspolpraca kymco z harley-davidson

Kymco i Harley-Davidson łączą siły, by razem rozwijać technologię produkcji elektrycznych jednośladów. Współpraca obu motoryzacyjnych potentatów, wystartowała wraz z giełdowym debiutem, specjalnie w tym celu utworzonej spółki – AEA Bridges Impact Corp. Inicjatywa ma na celu zwiększenie udziału w rynku należącej do H-D marki motocykli elektrycznych LiveWire oraz wdrożenie kolejnych inwestycji generujących rozwój innowacyjnych technologii, tak bardzo potrzebnych do dalszego rozwoju marki LiveWire.

Czytaj dalej

larkspur

Czy kiedyś nie przyszło Ci do głowy dlaczego nie ma miejskich rowerów na naprawdę grubych oponach, które nadadzą się do jazdy po wszystkim? Przyznam, że mi nie raz to pytanie chodziło po głowie, bo szczerze mi brakowało takiego produktu na rynku jeszcze w czasach pracy w sklepie rowerowym. Przecież Polacy kochają rowery możliwie najbardziej uniwersalne, które niczego się nie boją. I właśnie pojawił się taki zawodnik w rodzinie Marin Bikes.

Czytaj dalej

części rowerowe części do rowerów marin bikes

Części do naprawy roweru Marin Bikes Zima to często czas oceniania spustoszeń jakie przyniósł miniony sezon rowerowy. Czasami niektóre defekty uniemożliwiają jazdę od razu, a inne czekają na gorszą pogodę. Dzisiaj rzecz o tych nietypowych standardach Marina, które ciężko dostać na rynku, bo są od początku do końca dedykowane produktom spod logotypu niedźwiedzia z flagą.

Czytaj dalej

Pomysł na prezent świąteczny dla rowerowego zapaleńca 1

Prawdopodobnie każdy z nas zna osobę, która ma fioła na punkcie rowerów i praktycznie ma już wszystko. Widząc te ilości sprzętu, części, akcesoriów i innych gadżetów zastanawiasz się „Co można takiemu pasjonatowi rowerów jeszcze kupić?”. Jeśli tak się przypadkiem składa, że dodatkowo któryś z rowerów to Marin Bikes. Tak więc niesiemy cały wachlarz świetnych propozycji na każdą kieszeń.

Czytaj dalej

marin gestalt gravel czy szosa gravel bikes marin bikes rower

Kolekcję rowerów w firmie Marin Bikes zawsze otwiera jakaś bazowa wersja. Dla niektórych jest to kompromis, dla innych idealny wybór dostosowany do ich potrzeb oraz budżetu, a dla pozostałych jedyny rower na jaki zgodzi się żona, bo mąż ma już trzy inne rowery. Jednak czy Marin Gestalt to jest gravel, który ma być tym smutnym kompromisem, a może jest tym rowerem, któremu na sam początek nic więcej nie trzeba?

Czytaj dalej

marin presidio 3 rower z napedem na pasek

Stworzenie roweru, który będzie praktycznie bezobsługowy to nie lada sztuka. Czyż nie jest to marzeniem wielu użytkowników, aby mieć rower, w którym nic nie da się popsuć? W końcu to źle działające przerzutki i napęd są najczęstszą zmorą użytkowników. A jedna da się stworzyć taki rower – tylko trzeba pozbyć się łańcucha 😉

Czytaj dalej

kymco mxu 550 quad atv kymco polska motor-land

Kymco MXU 550 jest potomkiem debiutującego w 2006 roku Kymco MXU 500. Od tego czasu sporo się zmieniło w Świecie quadów. Jednostki napędowe zostały poddane modyfikacjom, zmierzającym do sprostania kolejnym normom emisji spalin. Pod pozornie podobnym nadwoziem, kryje się zatem nowoczesny silnik o pojemności 501 cm3, generujący 30 KM mocy. Jest to jednocylindrowy motor, chłodzony cieczą. Quad przyspiesza żwawo i gwarantuje nam sporą dawkę adrenaliny podczas jazdy.

Czytaj dalej

Marin Rift Zone 29 alu - Idealny full na polskie warunki 2

W polskich warunkach, w których 91% powierzchni kraju stanowią niziny i delikatne wzniesienia rower do hardcorowego upalania może okazać się przerostem formy. W końcu ile razy w ciągu sezonu wykorzystasz w pełni jego całkowity potencjał jeśli mieszkasz w centralnej Polsce? Stąd Rift Zone 29 zdobył tak mocno serca rodaków szukających: uniwersalnej maszyny, która pozwoli na szybką jazdę po lokalnych górkach, da sobie świetnie radę na trasach flow w centrach ścieżkowych, ale też pozwoli cieszyć się komfortem pełnej amortyzacji i jest na najmodniejszym aktualnie rozmiarze koła. Co jeszcze stoi za gigantyczną popularnością tego modelu?

Czytaj dalej

marin stinson marin bikes rower wygodny rower miejski

Chcąc wymienić najważniejsze cechy idealnego roweru dla kobiety nasuwają się dwie główne: ma być ładny i wygodny. Ale jeśli ten co jest ładny nie jest wygodnym to zazwyczaj poszukuje się następnego, który będzie równie piękny, ale też wygodnym. Tego prawidła musiał się nauczyć każdy sprzedawca ze sklepu rowerowego. A co gdyby pójść po bandzie i stworzyć rower, który zawsze będzie wygodny?

Czytaj dalej

Kymco MXU 700 quad atv

Właśnie mija 20 lat od debiutu pierwszego quada wyprodukowanego pod marką Kymco. Tajwański producent, po okresie kooperacji z Hondą, wszedł z przytupem w segment pojazdów ATV. Pojemności quadów Kymco zmieniały się na przestrzeni lat, aby obecnie na szczycie gamy czterokołowców stał bohater dzisiejszego wpisu – Kymco MXU 700.

Czytaj dalej

10/62