Archiwum kategorii: Marin

larkspur

Czy kiedyś nie przyszło Ci do głowy dlaczego nie ma miejskich rowerów na naprawdę grubych oponach, które nadadzą się do jazdy po wszystkim? Przyznam, że mi nie raz to pytanie chodziło po głowie, bo szczerze mi brakowało takiego produktu na rynku jeszcze w czasach pracy w sklepie rowerowym. Przecież Polacy kochają rowery możliwie najbardziej uniwersalne, które niczego się nie boją. I właśnie pojawił się taki zawodnik w rodzinie Marin Bikes.

Czytaj dalej

części rowerowe części do rowerów marin bikes

Części do naprawy roweru Marin Bikes Zima to często czas oceniania spustoszeń jakie przyniósł miniony sezon rowerowy. Czasami niektóre defekty uniemożliwiają jazdę od razu, a inne czekają na gorszą pogodę. Dzisiaj rzecz o tych nietypowych standardach Marina, które ciężko dostać na rynku, bo są od początku do końca dedykowane produktom spod logotypu niedźwiedzia z flagą.

Czytaj dalej

Pomysł na prezent świąteczny dla rowerowego zapaleńca 1

Prawdopodobnie każdy z nas zna osobę, która ma fioła na punkcie rowerów i praktycznie ma już wszystko. Widząc te ilości sprzętu, części, akcesoriów i innych gadżetów zastanawiasz się „Co można takiemu pasjonatowi rowerów jeszcze kupić?”. Jeśli tak się przypadkiem składa, że dodatkowo któryś z rowerów to Marin Bikes. Tak więc niesiemy cały wachlarz świetnych propozycji na każdą kieszeń.

Czytaj dalej

marin gestalt gravel czy szosa gravel bikes marin bikes rower

Kolekcję rowerów w firmie Marin Bikes zawsze otwiera jakaś bazowa wersja. Dla niektórych jest to kompromis, dla innych idealny wybór dostosowany do ich potrzeb oraz budżetu, a dla pozostałych jedyny rower na jaki zgodzi się żona, bo mąż ma już trzy inne rowery. Jednak czy Marin Gestalt to jest gravel, który ma być tym smutnym kompromisem, a może jest tym rowerem, któremu na sam początek nic więcej nie trzeba?

Czytaj dalej

marin presidio 3 rower z napedem na pasek

Stworzenie roweru, który będzie praktycznie bezobsługowy to nie lada sztuka. Czyż nie jest to marzeniem wielu użytkowników, aby mieć rower, w którym nic nie da się popsuć? W końcu to źle działające przerzutki i napęd są najczęstszą zmorą użytkowników. A jedna da się stworzyć taki rower – tylko trzeba pozbyć się łańcucha 😉

Czytaj dalej

Marin Rift Zone 29 alu - Idealny full na polskie warunki 2

W polskich warunkach, w których 91% powierzchni kraju stanowią niziny i delikatne wzniesienia rower do hardcorowego upalania może okazać się przerostem formy. W końcu ile razy w ciągu sezonu wykorzystasz w pełni jego całkowity potencjał jeśli mieszkasz w centralnej Polsce? Stąd Rift Zone 29 zdobył tak mocno serca rodaków szukających: uniwersalnej maszyny, która pozwoli na szybką jazdę po lokalnych górkach, da sobie świetnie radę na trasach flow w centrach ścieżkowych, ale też pozwoli cieszyć się komfortem pełnej amortyzacji i jest na najmodniejszym aktualnie rozmiarze koła. Co jeszcze stoi za gigantyczną popularnością tego modelu?

Czytaj dalej

marin stinson marin bikes rower wygodny rower miejski

Chcąc wymienić najważniejsze cechy idealnego roweru dla kobiety nasuwają się dwie główne: ma być ładny i wygodny. Ale jeśli ten co jest ładny nie jest wygodnym to zazwyczaj poszukuje się następnego, który będzie równie piękny, ale też wygodnym. Tego prawidła musiał się nauczyć każdy sprzedawca ze sklepu rowerowego. A co gdyby pójść po bandzie i stworzyć rower, który zawsze będzie wygodny?

Czytaj dalej

marin bolinas ridge marin bikes

Gdyby porównać ze sobą wymagania i oczekiwania klientów jakie rower ma spełniać przed zakupem do tego do czego zostanie finalnie używany to zazwyczaj bywa tak, że są to dwie osobne historie. To tak jak z tymi kamerkami sportowymi, które się kupuje, by sfilmować swoje epickie przejazdy i przygody, a potem okazuje się, że wcale one takie epickie nie są. Wiec jeśli by zestawić jeszcze raz te oczekiwania i polecieć dalej wyobraźnią do tego jak będziemy eksploatować rower to finalnie okazałoby się, ze najlepszym ze sprzętów z kolekcji Marin Bikes jest Bolinas Ridge.

Czytaj dalej

Esencja funu – Marin Rift Zone 27.5 3

Czy rower może mieć w DNA wygrawerowane hasło MADE FOR FUN? Owszem. Nie czyni tego jednak napis na ramie, a możliwości jakie on daje jadącemu. Jeśli te zostaną połączone z odpowiednimi umiejętnościami to można z łatwością spodziewać się mieszanki wybuchowej. I to pokazują asy polskiej sceny rowerowej.

Czytaj dalej

Idealny rower dla kuriera – Marin Presidio 1 4

Kiedyś jak widziało się na mieście kuriera rowerowego to prawdopodobnie przecinał korki na „ostrym kole”, które z czasem przebiło się do rowerowego mainstreamu. Dziś kurier rowerowy w znacznej mierze kojarzy się z osobą, która w dużym mieście dostarcza posiłki poprzez jedną z popularnych aplikacji. Patrząc na Marina Presidio 1 można pomyśleć, że jest to idealny rower dla takiego rodzaju kolarstwa. Dlaczego?

Czytaj dalej

10/32