KYMCO ATV EVENT 2021 | MOTOR-LAND

KYMCO ATV EVENT 2021

kymco atv event 2021 mxu 300

Za nami pierwszy, historyczny Kymco ATV Event. Wszystko zaczęło się 15.10.2021, kiedy to na tor w Rasztowie zaczęli zjeżdżać się Uczestnicy z całej Polski. Użytkownicy pojazdów Kymco oraz Dealerzy Kymco, reprezentowani przez ekipę Quady Śrem, MK Motocykle, Dobek Racing oraz Moto-Trip sprawili, że zabawa była przednia, a humory dopisywały do samego końca imprezy.

KYMCO ATV EVENT 2021 1

Podczas tego wydarzenia istniała możliwość 2,5-godzinnej przejażdżki z przewodnikiem po okolicznych terenach, a po obiedzie odbywały się jazdy testowe modelami ATV Kymco z aktualnej gamy tego tajwańskiego producenta. Do dyspozycji Uczestników był: MXU 700, MXU 550, MXU 300 oraz Maxxer 300. Podczas wieczornej biesiady wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że za rok spotkamy się w powiększonym składzie, bowiem cały event został pozytywnie odebrany przez Uczestników.

KYMCO ATV EVENT 2021 2

Tym, którzy jeździli starszym quadem Kymco pozowlił na podjęcie decyzji o zakupie nowego sprzętu, dał możliwość nauki wyciągania quada w trudnej sytuacji wyciągarką, a nauka jazdy w terenie zwiększyła umiejętności Uczestników. Dla odważnych istniała możliwość przeprawy przez rzekę, na którą zdecydowała się jedna z osób dosiadających MXU 700. Być może MXU 550 też dałby radę, ale poziom wody tego dnia był naprawdę duży i udana próba przejazdu MXU 700 została nagrodzona gromkimi brawami innych osób.

KYMCO ATV EVENT 2021 3

Czy Kymco trafia w preferencje każdego? Kymco ATV Event 2021 pokazał, że tak. Jeżeli nie planujesz startować w zawodach rangi mistrzowskiej, a cenisz sobie frajdę z jazdy, czy też chcesz połączyć pracę w terenie z przyjemnością, to z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że Kymco jest pojazdem właśnie dla Ciebie! Nam pozostaje zaprosić Was za rok, a jesteśmy pewni, że relacja wideo z tegorocznej imprezy sprawi, że będziecie z niecierpliwością czekać na kolejny tego typu event. Tak więc do zobaczenia w roku 2022!

Paweł Patulski

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X