Keeway | MOTOR-LAND

Archiwum kategorii: Keeway

keeway versilia 125 50 skuter retro

Dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć o jednym z najnowszych modeli marki Keeway, który oczarowuje zarówno swoim wyglądem, jak i możliwościami. Mowa tu o niczym innym jak o Keeway Versilia.

Dowiedz się więcej

Teraz do zakupu pojazdu Keeway pierwszy przegląd gratis 1

Kup pojazd Keeway w dniach 15.06 – 15.07.2023, pierwszy przegląd dostaniesz za darmo!

Dowiedz się więcej

KUP RKF 125 I ZAPEWNIJ MU NAJLEPSZĄ OCHRONĘ Z ZESTAWEM AKCESORIÓW ZA ZŁOTÓWKĘ!​ 2

Zapewnij najlepszą ochronę swojemu nowemu Keewayowi RKF 125 dzięki zestawowi akcesoriów za złotówkę!

Dowiedz się więcej

Keeway Superlight 125 - Małe serce i wielki duch 3

Keeway Superlight 125 – Małe serce i wielki duch Czy cruiser o pojemności 125 cm3 ma szansę na naszym rynku? To pytanie retoryczne, bo ten model jest sprzedażowym hitem! Zbudowany jest bowiem według sprawdzonego przepisu: silnik o pojemności 125, atrakcyjny wygląd i bardzo przystępna cena

Dowiedz się więcej

Keeway K-light 125 - Ile kosztują marzenia 4

Drodzy Państwo, ilu z nas, motocyklistów, marzy o swoich własnych dwóch kółkach? Według mnie również ci marzący zaliczają się już do motocyklistów. Nie każdy jednak posiada prawko kategorii A, nie każdy lubi w garażu spędzać długie godziny nad naprawami i modyfikacjami, nie każdy wreszcie jest człowiekiem zamożnym, by na motocykl móc lekką ręką wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dowiedz się więcej

Keeway RKF 125 - Uliczny łobuziak 5

Miałem nieskrywaną przyjemność jeździć w ostatnim czasie motocyklem Keeway RKF 125. Segment 125 cm3 nie wywołuje raczej szybszego bicia serca u motocyklowych wyjadaczy, ale wydaje mi się to mylnym założeniem.

Dowiedz się więcej

vieste 125 keeway skuter motor-land nowosc 2021

Nowość w ofercie Keeway – Vieste 125 Skuter Keeway Vieste 125 właśnie trafił do naszej sieci dealerskiej. Dostępny jest w cenie 10 200 PLN. Przekonaj się o jego zaletach, oglądając poniższy materiał filmowy

Dowiedz się więcej

7/7
X