MOTOR-LAND | Skutery, Motocykle, Quady, Rowery, Części zamienne

Raty 0% na ROWERY MARIN

Raty 0 Marin 1

Przedstawiamy specjalną ofertę zakupu rowerów MARIN! Już teraz masz możliwość rozłożyć cenę zakupu rowerów Marin na 10 wygodnych rat 0%Zero odsetek. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Spłacasz tylko i wyłącznie koszt samego motocykla. 

RRSO = 0% bez odsetek i ukrytych kosztów

Propozycja dostępna od 10.03.2024 do 30.06.2024 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%. Kalkulacja została dokonana na dzień …….. na reprezentatywnym przykładzie. Maksymalna kwota kredytu wynosi 50 000,00 zł. Minimalna kwota kredytu wynosi 300 zł. Okres kredytowania 10 miesięcy.  

MOTOR-LAND Sp. z o.o. oraz jego Punkty dealerskie jako pośrednik kredytowy współpracuje z Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie. Zakres umocowania: zawieranie w imieniu Alior Bank SA z osobami fizycznymi umów o kredyt ratalny oferowany przez Alior Bank SA oraz dokonywanie czynności faktycznych związanych z zawarciem tych umów.

Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu kredytu ratalnego od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o kredycie, w tym o opłatach i prowizjach jest dostępna u sprzedawców pośredniczących w zawieraniu umów o kredyt ratalny lub w Punkcie kredytowym.

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK, ABY POBRAĆ LISTĘ DEALERÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W PROMOCJI RATY 0%.

Raty 0 Marin 2
ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA PONIŻSZEGO FORMULARZA KONTAKTOWEGO, aby uzyskać więcej informacji    * Pola wymagane

    X