MOTOR-LAND Skutery, motocykle, quady, rowery, części zamienne

Skutery, motocykle, quady, rowery, części zamienne, serwis

Nasza Firma jest wyłącznym importerem pojazdów marek takich jak: Kymco, Keeway, Benelli, Niu oraz rowerów Marin.

Działamy na rynku motoryzacyjnym już od 30 lat i posiadamy w ciągłej sprzedaży szeroką ofertę modeli skuterów, quadów i motocykli od 50 cm3, aż do 750 cm3. Oferujemy bardzo duży asortyment części oryginalnych i zamiennych do skuterów, motorowerów, motocykli i quadów. Ponad 10 000 pozycji części zamiennych standardowych oraz tuningowych jest dostępnych w ciągłej sprzedaży. 

W sprzedaży posiadamy m. in. tłoki, cylindry, korbowody, wały, gaźniki, paski, sprzęgła, amortyzatory, akumulatory, łańcuchy, zębatki napędowe oraz akcesoria do skuterów, motocykli i quadów i wiele, wiele więcej. Bogata oferta części oryginalnych jak i zamiennych najwyższej jakości sprawi, że znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Oferujemy także profesjonalną obsługę pojazdów w naszym punkcie serwisowym w Dziekanowie Nowym przy ulicy Kolejowej 362/364. Nasi specjaliści rozwiążą każdy problem z twoim motocyklem, skuterem, skuterem elektrycznym czy quadem a także z rowerem zwykłym jak i elektrycznym.

Obok serwisu mechaniki motocyklowej, oferujemy również odśnieżarki spalinowe, rowery i rowery elektryczne, a także regenerację baterii litowo-jonowych, budowanie baterii na zamówienie oraz konwersję rowerów tradycyjnych na rowery elektryczny, które wykonujemy w naszym specjalistycznym warsztacie. Posiadamy wysokiej klasy narzędzia pomiarowe, pozwalające określić kondycję akumulatorów z dokładnością do 0,001%. Nasz zespół specjalistów poradzi sobie z każdym wyzwaniem!

PROMOCJE

Najnowsze WPISY

MOTOR-LAND Łomianki

ul. Kolejowa 362/364, 05-092 Dziekanów Nowy

X