raty 0 keeway raty 0% rrso 0% na motocykle skutery keeway

Raty 0% na POJAZDY marki Keeway

Przedstawiamy specjalną ofertę zakupu skuterów i motocykli marki Keeway! Już teraz masz możliwość rozłożyć cenę zakupu pojazdu Keeway na 10 lub 20 wygodnych rat 0%! Zero odsetek. Brak jakichkolwiek ukrytych kosztów. Spłacasz tylko i wyłącznie koszt samego pojazdu. Oferta ważna do końca września 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Oferta rat 0% obejmuje skutery i motocykle marki Keeway o pojemności skokowej do 125 cm3.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojazdów marki Keeway na stronie: Keeway Polska

RRSO = 0% bez odsetek i ukrytych kosztów

Propozycja obowiązuje od 01.05.2021 do 30.09.2021. RRSO to Rzeczywista roczna stopa oprocentowania obliczona na dzień 01.05.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Banka Polska S.A. (Bank) w sklepach dystrybuujących Keeway. Maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000zł, minimalna kwota 150zł. Okres kredytowania 10 lub 20 miesięcy. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Partnerzy MOTOR-LAND Sp. z o.o. współpracują z Bankiem i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Aby skorzystać z oferty zapraszamy do kontaktu za pomocą poniższego formularza kontaktowego lub bezpośrednio z dealerami biorącymi udział w akcji.

Lista Dealerów marki Keeway znajduje się na stronie: Dealerzy Keeway

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu celem sprawdzenia dostępności pojazdów oraz przedstawienia indywidualnej oferty zakupu produktów marki Keeway.


    * Pola wymagane