Aktualności

sezon 2020 motor-land motocykle skutery quady nowosci

Tradycyjnie w naszej ofercie znajdziecie skutery, motocykle, a także quady firmy KYMCO – niezależnie od tego, czy szukacie skutera Kymco o pojemności 50 cm3, nowoczesnej 125-tki firmy KEEWAY czy może niemal sportowego i pięknego, włoskiego motocykla BENELLI 752 S lub też wyjątkowego, elektrycznego skutera marki NIU do miasta – to wszystko znajdziesz w Motor-Landzie.

Czytaj dalej

rewolucja w jakosci - chinska ekspansja na europe

Skończyły się czasy bazarowych szczęk z tanimi chińskimi podkoszulkami, trampkami i czajnikami. Obecna chińska filozofia ekspansji na Europę nie polega już na zalewaniu rynku produktami niskiej jakości, ale na oferowaniu produktu bardzo zaawansowanego technologicznie, ładnie zaprojektowanego i wykonanego precyzyjnie z materiałów dobrej jakości.

Czytaj dalej

Leoncino TRAIL 1

Benelli – włoska firma z tradycjami i sukcesami na koncie, swój pierwszy motocykl wyprodukowała w 1921 roku. Reaktywowana w roku 1995. W 2008 roku włoską fabrykę motocykli dla obniżenia kosztów produkcji przeniesiono do Chin. Dziś to powszechna praktyka.

Czytaj dalej

lancuch did d.i.d motocyklowy motocykle

Napęd tylnego koła motocyklowego jest najczęściej realizowany za pomocą łańcucha. Mimo wielu innych sposobów napędu, to właśnie przekładnia łańcuchowa najczęściej występowała i występuje w końcowym przeniesieniu napędu motocykli.

Czytaj dalej

4/4